با امداد خودرو تهران آسوده برانید

امروزه خراب شدن ماشین ها به مانند گذشته دغدغه فکری افراد نیست. روش های مختلفی به وجود آمده است که افراد می توانند با استفاده از این روش ها، در هر مکانی، حتی در دورترین نقطه با استقاده از امداد خودرو تهران نسبت به تعمیر ماشین خود اقدام نمایند. شعار خودرو امداد این است که با خیال راحت در جاده ها و شهرها برانید و هیچ نگرانی از بابت خراب شدن ماشین خود نداشته باشید. امداد خودرو خدمات متفاوتی را به افراد ارائه می دهد. لذا ما در این مطلب قصد داریم تا این خدماتی که به متقاضیان ارائه می شود را مورد بررسی قرار داده و افرادی را که قصد استفاده از آنها را دارند، راهنمایی نماییم. چنانچه شما قصد دارید از خدمات امداد خودرو تهران بهره مند شوید ما را تا پایان همراهی نمایید.

خدمات امدادهای خودرو


یکی از نگرانی‌ های بسیاری از افراد به خصوص بانوان این بود که اگر ماشینشان در جاده خراب شود و یا اینکه در هر کجایی از شهر دچار عیوبی شوند، چگونه آن را برطرف نمایند و اگر حتی قابل برطرف شدن نبود آن را چگونه حمل و نقل نمایند تا بتوانند به یک تعمیرگاه برسند؟ امروزه دیگر با وجود خودرو امداد، این نگرانی ها به هیچ وجه وجود ندارد. لذا افراد می توانند با استفاده از امداد های خودرویی، خودروی خود را در هر مکان و هر جایی که می خواهند به بهترین نحو ممکن تعمیر کرده و یا آن را تا یک تعمیرگاه خوب برای تعمیر اساسی یدک بکشند. از خدماتی که خودروی امداد به افراد ارائه می دهد، می توان به این مورد اشاره کرد که شما در هر مکانی که ماشینتان خراب شود، با شماره گیری شماره مورد نظر خود در کمترین زمان، امداد خودرو خود را در مقابل چشمان تان خواهید دید و هیچ مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت. گفتنی است تعمیرکارانی که به شما ارائه می شود از بهترین ها می باشند و افراد می‌ توانند به راحتی خدمات تعمیرات و یدک را دریافت نمایند.

خدمات امداد خودرو در چه نقاطی ارائه می شود ؟


یکی از مهمترین موضوعاتی که مورد توجه افراد می‌ باشد، این است که نقاطی که ماشین خدمات امدادی خودرو ها می روند، آیا نقاط خاصی می باشند؟ یا اینکه امداد رسانی آنها در تمام نقاط صورت می پذیرد؟ در این مورد می توان گفت افراد با شماره گیری از نزدیکترین خدمات امدادی بهره مند خواهند شد. به طور مثال در بعضی از وقت‌ ها، ماشین افراد در جاده های دور دست می ماند که می توان با یک تماس خدمات و تعمیرات تحویل بگیرند. امداد خودرو تهران به عنوان یکی از فعالترین امداد های اتومبیلی می باشد. از دیگر نکاتی که در مورد این امدادهای اتومبیلی می‌ باشد، این است که زمان استفاده از امدادهای آنها محدود نیست و در هر زمانی می توان از آن استفاده کرد. در این مورد می توان گفت که حتی افراد در ساعت های نیمه شب، می توانند با یک تماس نسبت به دریافت این خدمات اقدام نمایند و هیچگونه زمان و مکان و محدودیتی برای آن ها وجود ندارد. پس می‌توان گفت این خدمات بهترین نوع خدمات می باشند که در این کشور درباره اتومبیل ها صورت می گیرد.

هزینه های امداد خودرو


یکی از موضوعاتی که مورد توجه افراد می باشد و به اشتباه در ذهن آن ها گنجانده شده، این است که با توجه به این که خدمات امدادهای خودرویی از هزینه‌ های بالایی برخوردار می باشند و قیمتی که به افراد ارائه می دهند بسیار بالا است. در این مورد می توان گفت که خیر، هزینه‌ هایی که خدمات اتومبیلی دریافت می‌ کنند، آنچنان بالا نمی باشد و و با توجه به اینکه ماشین افراد در نقاط دور دست خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد، دریافت این خدمات بسیار مقرون به صرفه می باشد. به طور مثال افراد اگر ماشینشان در جاده خراب شود و یک مشکل بسیار سطحی باشد و آنها از عهده این مشکل برنیایند، مجبور هستند تا با کرایه کردن یک جرثقیل آن را به یک تعمیرگاه برسانند. در اینجا هزینه حمل ماشین و جرثقیلی که آن را حمل کرده است به پولی که قرار است بابت تعمیرات ماشین پرداخته شود، اضافه می شود. در بعضی از اوقات نیز ممکن است که افراد ماشینشان دچار آسیب جدی شده باشد که نیاز به حمل با جرثقیل داشته باشد. بعضی از امدادهای خودرویی دارای کوپلینگ می باشند و می توانند ماشین را با خود حمل نمایند. در مورد قیمت این کار نیز می‌توان گفت که هزینه کوپلینگ کردن و بردن ماشین تا تعمیرگاه توسط ماشین های امدادی، نسبت به جرثقیل ها بسیار کمتر می باشد و این موضوع می‌تواند هزینه‌ های افراد را تا میزان زیادی کاهش دهد.

امداد

چه ماشین هایی را امداد خودرو کمک رسانی می کند


یکی از نکاتی که مورد توجه افراد می باشد، این است که چه ماشین هایی را امداد خودرو کمک رسانی می کند؟ در این مورد می توان گفت که برای ماشین های امدادی هیچ تفاوتی ندارد که ماشینی که خراب شده است چه ماشینی می باشد. اما در بعضی از اوقات ماشین هایی هستند که تعمیر آنها سخت می باشد. به طور مثال ماشین های خارجی و برند، تعمیر آن ها اغلب بسیار سخت است و حتماً باید نیروی متخصص تر نسبت به تعمیر آن ها اقدام نمایند. در این اوقات افراد بهتر است که با استفاده از جرثقیل ها ماشین خود را به تعمیرگاه ها برسانند و حتی می توانند از قدرت کوپلینگ این امداد خودرو ها نیز استفاده نمایند. در کل می توان گفت که به جز ماشین های بسیار پیچیده خارجی که دارای سیستم متفاوتی می باشند، اغلب ماشین ها توسط امداد خودرو تعمیر و تحویل افراد داده می شود. پس در این باره اگر با ماشین خود در جاده‌های کشور سفر کردید و خودرو شما به تعمیر نیاز داشت، هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. لذا امداد خودرو می‌ تواند شما را به بهترین نحو ممکن امدادرسانی کند و در پایان اگر نتوانستند، ماشین شما را تعمیر کنند، آن را تا اولین نمایندگی برای شما کوپلینگ خواهند کرد.

بحث پایانی


در پایان می توان گفت امداد خودروها به عنوان یکی از بهترین طرح هایی است، که می تواند افراد را یاری نماید. گفتنی است در قدیم الایام اگر ماشین ها در جاده ها خراب می‌شدند، درست کردن و بردن آن به یک تعمیرگاه بسیار پرهزینه و زمان‌ بر بود اما امروزه با استفاده از امداد خودرو، این مشکل به کلی کاهش پیدا کرده است. توصیه ما این است که اگر ماشینتان دچار عیب و یا خرابی شد از امداد خودرو ها استفاده نمایید.
در پایان می توان گفت امداد خودروها به عنوان یکی از بهترین طرح هایی است، که می تواند افراد را یاری نماید. گفتنی است در قدیم الایام اگر ماشین ها در جاده ها خراب می‌شدند، درست کردن و بردن آن به یک تعمیرگاه بسیار پرهزینه و زمان‌ بر بود اما امروزه با استفاده از امداد خودرو، این مشکل به کلی کاهش پیدا کرده است. توصیه ما این است که اگر ماشینتان دچار عیب و یا خرابی شد از امداد خودرو ها استفاده نمایید.

درباره امداد خودرو بیشتر بدانیم

خدمات امداد خودرو بی شک بر کسی پوشیده نیست، در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر با امداد خودرو و خدمات امداد خودرو که به رانندگان ارائه می شود، آشنا شویم با ورود خودروهای بسیار زیاد به جاده ها و راه های کشور و خرابی های متعددی که گریبان گیر صاحبان اتوموبیل ها در راه ها پیش می آمد، نیاز به خدمات امداد خودرو بیش از پیش در جامعه احساس شد و شرکت های بسیار زیادی در زمینه امدادرسانی به خودروهای در راه مانده تأسیس شدند و شروع به فعالیت کردند.

امداد خودرو چیست؟

به خدماتی میگویند که در راه ها و خیابان های کشور به صاحبان خودرو ها و رانندگان داده می شود. بی شک تاکنون برای شما اتفاق افتاده است که در یک جاده ای در حال حرکت باشید و به صورت ناگهانی خودروی شما خاموش شود و یا مشکلی برایش پیش بیاید که نتوانید به ادامه سفر خود ادامه دهید . در اینگونه شرایط نیاز دارید که خودرو را به اولین مکانیکی نزدیک منتقل نمایید تا مشکل و ایرادات آن رفع شود تا بتوانید به ادامه سفر خود برسید. در بسیاری از موارد مکانیکی نزدیک به محل شما ممکن است چندین کیلومتر از شما دورتر باشد و شما قادر به انتقال خودروی خود به تعمیرگاه نباشید.

در چنین مواقعی می توانید به راحتی با تنها یک تماس تلفنی ساده از خدمات امداد خودرو استفاده نمایید و خودروی خود را در همان مسیر تعمیر نموده و به سفر خود ادامه دهید. خدمات امداد خودرو مزیت های بسیار زیادی برای شما خواهد داشت و در صورت وجود هر گونه مشکلی در مسیر و راه ها می توانید با آسودگی خاطر منتظر رسیدن امداد خودرو و ارائه خدمات امداد خودرو بمانید.

امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران در غرب تهران تأسیس شده است و خدمات امداد خودرو را در داخل شهر تهران و جاده ها و راه های نزدیک این استان ارائه می دهد. در داخل شهر تهران نیز اگر با مشکل خرابی خودرو رو به رو شده باشید می دانید که مشکل بسیار بزرگی است چون ممکن است فاصله ی زیادی با مکانیکی ها داشته باشید و برای انتقال ماشین به این مکانیکی ها دچار مشکل شوید. به همین علت است که در داخل شهرها و علی الخصوص در داخل شهر تهران که شهر بسیار بزرگی است، نیاز به خدمات امداد خودرو حس می شود و به همین دلیل امداد خودروهای زیادی در این شهر فعالیت دارند.

خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو

اگر حداقل یک بار از خدمات امداد خودرو استفاده کرده باشید، حتماً می دانید که بسیاری از خدماتی که در مکانیکی ها ارائه می شود در خدمات امداد خودرو نیز قابل ارائه است. اگر موتور خودروی شما دچار مشکل شده یا قطعه ای از آن خراب شده باشد، این خرابی توسط امداد خودرو تعمیر می شود. همین طور در بسیاری از امداد خودروها قبل از فرستادن خدمات امداد خودرو به محل خرابی خودروی، از شما سؤالاتی پرسیده می شود که در صورتی که قطعه ای از خودروی شما سوخته یا خراب باشد با رضایت خودتان این قعطه تهیه شده و در محل تعویض گردد. مشکلات لاستیک ها از همانند پنچری نیز توسط خدمات امداد خودرو قابل تعمیر می باشد. مشکلات مربوط به سیستم سرمایشی و گرمایشی خودرو  و تعمیر آن در محل خرابی نیز از جمله خدمات امداد خودرو محسوب می شود. علاوه بر خدمات یاد شده معمولاً امداد خودرو ها شامل خودروهای یدک کش و جرثقیل ماشین نیز می باشند که در صورتی که تعمیر خودروی شما در محل امکان پذیر نبود، خودروی شما را به مکانیکی منتقل کنند.

گرفتن اشتراک خدمات امداد خودرو

بسیاری از شرکت هایی که خدمات امداد خودرو را ارائه می دهند، معمولاً یک کارت اشتراک را برای مشتریان خود تهیه می کنند که مشتری های دائمی این شرکت از سایر مشتری ها قابل شناسایی باشند. بر روی این کارت، شما می توانید کد اشتراک خود را مشاهده کنید. با تهیه این کارت استفاده از خدماتی که شرکت های امداد خودرو ارائه می دهند بسیار راحت تر می شود و مزیت های بسیار زیادی برای شما دارد. معمولاً اشتراک گیری از امداد خودرو کار سختی نیست و شما می توانید به سادگی با پرداخت هزینه ای جزئی این اشتراک را دریافت کنید.

مزیت های اشتراک خدمات امداد خودرو

با دریافت اشتراک از یک شرکت امداد خودرو می توانید از مزیت های بسیار زیاد آن استفاده کنید. یکی از مزیت هایی که این کارت ها برای شما فراهم می کند و قطعاً از آن استقبال خواهید کرد، تخفیفی است که بعد از تعمیر خودروی شما شامل حال شما می شود. می توانید با ارائه دادن کد اشتراک یا کارت اشتراک خود از تخفیف ویژه مشترکین استفاده کنید. این تخفیف بسیار بیشتر از هزینه ایست که شما برای دریافت اشتراک پرداخت می کنید. مزیت دیگر استفاده از اشتراک خدمات امداد خودرو در این است که شرکت امداد خودرو موظف است در صورتی که در هر موقعیتی، خودروی شما دچار مشکل شده بود، نیروهای خود را به محل مورد نظر برای تعمیر خودروی شما ارسال کند.

تعمیر دوره ای خودرو در محل توسط خدمات امداد خودرو

یکی از خدمات امداد خودرو که به تازگی بکار گرفته شده است، ارائه خدمات تعمیر دوره ای خودرو می باشد که فقط در ازای دریافت اشتراک، این خدمات صورت می گیرد. حتماً می دانید که هر اتومبیلی به صورت دوره ای نیاز به تعمیرات و بازدیدهایی دارد که دچار مشکل نشود و معمولاً این خدمات دوره ای توسط مکانیکی ها انجام می شود، خدماتی از قبیل تنظیم باد لاستیک ها، تنظیم روغن موتور و روغن ترمز و سایر خدماتی که خودرو به صورت دوره ای به آن نیاز دارد، این خدمات به تازگی توسط امداد خودرو انجام می شود تا دیگر نیازی به مراجعه به مکانیکی ها نداشته باشید.

اعتماد به خدمات امداد خودرو

شرکت هایی که خدمات امداد خودرو را ارائه می دهند، معمولاً کیفیت بسیار بالایی دارند و نیروهایی که به محل می فرستند معمولاً در بهترین دوره های امداد خودرو شرکت کرده و در این زمنیه بسیار متخصص هستند. بنابراین نباید هیچ گونه نگرانی را در این زمینه داشته باشید و می توانید با خیال راحت تعمیر خودروی خود را به امداد خودرو بسپارید. امداد خودروها معمولاً کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند چرا که شرکت های بسیار معتبری می باشند و در صورتی که مشتری از آن ها رضایت نداشته باشد، اعتبار آن ها در بین سایر رقبای خود از بین می رود. البته در این میان کلاه برداری هایی نیز با نام امداد خودرو صورت می گیرد که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد.

امداد خودروهای قلابی

حتماً تا به حال درباره افرادی که با نام دروغین امداد خودرو اقدام به کلاه برداری از افراد می کنند، شنیده اید، این افراد با سوء استفاده از اعتمادی که مردم به امداد خودرو دارند، اقدام به کلاه برداری از مردم می کنند و در بسیاری از موارد شاهد اعتراض و نارضایتی و شکایت مردم از این امداد خودروهای دروغین هستیم. در ادامه راهکارهایی را ارائه می دهیم که بتوانید این امداد خودروهای دروغین را شناسایی کرده و در دام آن ها نیفتید.

تشخیص کلاه برداری ها

در اولین قدم سعی کنید که با امداد خودروهایی تماس بگیرید که از اعتبار آن ها مطمئن هستید. بسیاری از شرکت های امداد خودرو هستند که همه شما با آن ها آشنا و از اعتبار آن ها نیز با خبر هستید. در دومین قدم حتماً بعد از تماس و درخواست خدمات امداد خودرو، مشخصات فردی که برای کمک به شما فرستاده می شود را از متصدی مورد نظر پرسیده و با او آشنا شوید تا فرد دیگری برای سوء استفاده از شما خود را جای امداد خودرو جا نزند. در آخرین گام نیز حتماً بعد از ملاقات متخصص فرستاده شده برای ارائه خدمات امداد خودرو از وی مدارک مورد نظر را بگیرید و با مشخصاتی که از متصدی امداد خودرو پرسیده بودید، مطابقت دهید. تمامی شرکت های امداد خودرو برای کارمندان و متخصصان خود کارت های شناسایی تهیه می کنند که دیگران نتوانند از نام شرکت سوء استفاده کنند. بنابراین بهترین راه برای اطمینان این است که کارت شناسایی را از فردی که از طرف امداد خودرو آمده است درخواست کرده و آن را بررسی کنید.

با امداد خودرو دیگر نگران نباشید

اگر در سطح شهر و در وسط راه خودروی شما از کار افتاد و خراب شد نیازی به نگران شدن نیست. با امداد خودرو تهران دیگر به مشکل نخواهید خورد. در این متن به خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو تهران می پردازیم و آن را بررسی خواهیم کرد.

امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران آماده ی خدمت رسانی به ساکنین شهر بوده و با در اختیار داشتن بهترین و مناسب ترین جرثقیل ماشین و همچنین کارشناسان و کادر مجرب بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد کرد. در صورتی که خودروی شما به هر دلیلی خراب شد می توانید با تماس گرفتن، امداد خودرو تهران را مطلع کرده و در کم ترین زمان ممکن ماشین یدک کش به همراه کارشناس خدمات فنی ماشین در محل مورد نظر حاضر می شود. در هنگام تماس تا جایی که می توانید مشکل خودرو را بیان می کنید تا تجهیزات لازم برای تعمیر و یا جابه جایی خودرو به همراه کارشناس فرستاده شود.

کارشناسان و تعمیرکار این مرکز با داشتن شناخت و دانش کافی از قطعات و ساختار ماشین،ایراد را پیدا کرده و بهترین راهکار برای بر طرف کردن آن را به شما ارائه می دهد.در صورت نیاز داشتن به یک قطعه با کیفیت ترین آن را در اختیار شما گذاشته و اگر نیاز به تجهیزات پیشرفته تری برای تعمیر خودروی شما بود آن را به مناسب ترین تعمیرگاه منتقل می نماید.

خدمت رسانی در کمترین زمان

در هنگام درخواست شما برای امداد خودرو و پس از مشخص شدن موقعیت مکانی شما، نزدیک ترین نیرو به شما برای خدمت رسانی اعزام می شود. این موضوع سبب کمک رسانی سریع به شما می گردد. با امداد خودرو تهران دیگر نیازی نیست ساعت ها منتظر کمک بمانید و زمانتان را از دست بدهید. همچنین کارشناسان ما در کم ترین زمان ممکن مشکل خودرو را پیدا کرده و آن را تعمیر می کنند. در صورتی که تعمیر خودرو ممکن نباشد با جرثقیل ماشین آن را به تعمیرگاهی مجهز منتقل خواهند کرد.

عکس3

 شما در هر جایی از شهر تهران باشید با تماس با شماره های امداد خودرو نزدیک ترین ماشین سیار امداد به محل و موقعیت مکانی شما فرستاده می شود.شناخت کامل خیابان های شهر تهران این امکان را فراهم می کند تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی شما را پیدا کرده تا زمان شما به هدر نرود. تنها کافی ست که آدرس دقیق را به مرکز امداد خودرو بدهید تا کادر مجرب خود را به محل اعزام نماید. مهم نیست در چه ساعت از شبانه روز شما نیاز به امداد خودرو داشته باشید. امداد خودرو تهران با خدمت رسانی 24 ساعته در تمامی طول روز آماده ی کمک به شما عزیزان می باشد.

عکس4

خدمات امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران خدماتی مانند سوخت رسانی، تعمیر موتور خودرو، تنظیم کردن موتور، تعویض و تعمیر باتری، نصب کردن باتری، جلوبندی سازی ماشین، تعمیر دینام انواع خودرو و همچنین استارت ماشین را به شما عزیزان ارائه می دهد. کارشناسان ما با بررسی خودرو مشکل آن را مشخص کرده و در صورت نیاز داشتن به قطعه ای برای تعمیر خودرو آن را با بهترین قیمت در اختیار شما می گذارد.

در صورتی که برای تعمیر خودرو نیاز به تجهیزات و یا قطعات بیشتری باشد حمل خودرو تا یک تعمیرگاه مجهز توسط امداد خودرو تهران صورت می گیرد. همچنین خودروی شما توسط ماشین جرثقیل تا محل مورد نظر شما حمل می شود و هزینه آن نیز طبق تعرفه دریافت می گردد.در صورتی که سوخت خودروی شما در وسط راه نیز به اتمام برسد امداد خودرو مقدار سوخت مورد نیاز شما برای رسیدن به یک پمپ بنزین را در اختیار شما می گذارد و هزینه آن را نیز طبق تعرفه دریافت می نماید.

جرثقیل ماشین

تعمیر انواع خودرو

تفاوتی ندارد که ماشین شما از چه مدل و چه شرکتی باشد.تیم تعمیرکاران امداد خودرو تهران با شناخت کامل انواع خودرو و در اختیار داشتن تجهیزات و قطعات آن ها می تواند تمامی انواع خودرو ها را تعمیر و یا جا به جا کند. کارشناسان امداد خودرو با داشتن تبحر در شناخت و تعمیر هر نوع ماشین می توانند مشکل خودرو را پیدا کرده و آن را بر طرف نمایند. در صورت تامین قطعه ای برای تعمیر خودرو توسط امداد خودرو هزینه آن به عهده ی مشتری عزیز می باشد.

انواع خودرو های سواری یا باربری می توانند از خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو بهره مند گردند.

بررسی خودرو قبل از درخواست امداد

قبل از آن که برای کمک از امداد خودرو تهران درخواست نمایید لازم است تا چند مورد را بررسی کنید. اگر خودروی شما استارت نمی خورد و موتور خودرو نمی چرخد ممکن است ایراد از باتری و یا دستگاه استارت خودرو باشد. در این صورت باید در ابتدا مطمئن شوید که ایراد و مشکل از باتری نیست. برای این کار کابل های اتصال قطب های مثبت و منفی را بررسی کنید؛ اما اگر ماشین استارت می خورد و موتور خودرو نیز می چرخد کار پیچیده تر شده و برای کمک بهتر است از امداد خودرو تهران کمک بگیرید تا با بهترین تشخیص مشکل خودرو را بر طرف نماید.

بررسی خودرو قبل از درخواست کمک از امداد خودرو به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با ارائه ی توضیحاتی بهتر کارشناسان را راهنمایی نمایید.

ارائه ی فاکتور

از جمله نکات مهم دریافت فاکتور بعد از اتمام کار می باشد. امداد خودرو بعد از اتمام تعمیر خودرو به شما یک فاکتور که در آن نوع خدمات و قطعات به کار رفته برای تعمیر به همراه هزینه آن ها درج شده است، ارائه می دهد. در این صورت اگر مشتری فکر کند که خدماتی که دریافت کرده است و یا قطعات تعویضی به قیمت بیشتری به او داده شده است می تواند با ارائه ی فاکتور به مرکز پشتیبانی امداد خودرو تهران آن را بررسی نماید. مرکز پشتیبانی نیز با بررسی و کد پیگیری درج شده بر روی فاکتور شکایت شما را پیگیری می کند. این کار در کم ترین زمان ممکن برای رضایت شما صورت می گیرد.

امکان نظرسنجی و بیان نظرات

بیان نظرات و پیشنهادات باعث می شود تا علاوه بر رفع مشکلات احتمالی مرکز امداد خودرو تهران بتواند تا با در نظر گرفتن نظرات شما در بهبود خدمات ارائه شده تلاش نماید. شما می توانید در مورد تمامی خدمات ارائه شده توسط تیم امداد خودرو تهران نظرتان را بیان کرده تا آن ها مورد بررسی قرار گیرد. مواردی که شما می توانید درباره ی آن ها انتقاد یا پیشنهادتان را ارائه دهید شامل تعمیرات، قیمت، ماشین جرثقیل و…می شود.

درباره امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران به آن دسته از عزیزانی که خودروی آن ها به دلیل نقص فنی قادر به حرکت نمی باشد یا حرکت آن ها با خطر همراه است، خدمات رسانی می کند. در هر زمان از شبانه روز در هر کجای تهران قادر به تماس با تلفن های امداد خوردو تهران خواهید بود تا امدادگران مجموعه ی ما برا رفع مشکل و حرکت خودرو، خود را به محل برسانند. در این مقاله نیز به بررسی اطلاعاتی درباره امداد خودرو و فعالیت های آن خواهیم پرداخت. تا در صورت نیاز با این مجموعه تماس بگیرید و از خدمات آن بهره مند شوید.

امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران برای تمام تعمیرات خودروهایی که متعلق به شرکت ایران خودرو است با توجه به ضوابط گارانتی عمل خواهد کرد و برای پذیرش خودرو و تعمیر آن در سریع ترین زمان ممکن اقدام می کند. برای دریافت خدمات از جانب امداد خودرو تهران نیاز به ارائه مدارک شناسایی خودرو و اصل و کپی کارت گارانتی خواهد بود.

چگونگی ارائه خدمات امداد خودرو تهران

برای دریافت خدمات امداد خودرو تهران طی تماس با این مجموعه باید شماره اشتراک و یا شماره شاسی خودرو را اعلام کنید تا مورد امدادی در سیستم ثبت شود. بعد از این مرحله برای دریافت پیگیری های بعدی، کد رهگیری داده خواهد شد. بعد از اینکه تعمیرات سیار انجام شد، گزارشی از این بازدید و تعمیر به فرد نشان داده خواهد شد تا آن را در صورت تأیید امضا کند و یک نسخه از آن را دریافت خواهد کرد. اگر قطعه ای که نیاز به تعویض دارد دارای گارانتی یا کارت طلایی باشد آن قطعات متعلق به امداد خودرو بوده و دریافت خواهد شد.

کیفیت خدمات امداد خودرو تهران

کیفیت خدمات امداد خودرو تهران در بالاترین رده ی خود قرار دارد و با تخصصی کردن عملیات سبب تسریع خدمات و رفاه مراجعین شده است. انواع خدمات موتوری، باتری سازی سیار، باتری فروشی سیار، تنظیم موتور سیار، نصب باتری در محل، جلوبندی سازی سیار در صورت لزوم، تعمیر دینام و استارت، تست روشنایی و … به صورت کاملاً حرفه ای انجام خواهد شد. در رابطه با تعمیرات سیار خودرو مالک خودرو باید هزینه و تأمین قطعات خودرو را بر عهده بگیرد و در مواقع لزوم و یا مواقعی که تعمیرکار تشخیص دهد طی هماهنگی با مالک خودرو، خود تعمیرکار قطعات را می تواند تأمین کند. کلیه عملیات جدی و استراتژیک این مجموعه در سطح تهران و به بهترین روش ها از جانب امداد خودرو تهران انجام خواهد شد.

درباره امداد خودرو تهران

خدمات مختلف امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران در زمینه های مختلفی خدمات خود را ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

•           مکانیکی: تعمیرات موتور، رفع دود سیاه موتور، رفع روغن ریزی موتور و گیربکس، تعمیرات گیربکس، رفع دود آبی موتور، تعمیرات سرسیلندر، تعویض تسمه تایمینگ، بازدید چهار چرغ، تعویض دیسک و صفحه و …

•           جلوبندی: تعمیرات جعبه فرمان، میزان فرمان، تعمیر اکسل عقب، رفع لاستیک سایی، تعمیر جلوبندی، رفع سر  وصدای جلوبندی، تنظیم ارتفاع و …

•           تنظیم موتور: شست و شوی دریچه گاز، تعویض شمع ها، عیب یابی با دستگاه دیاگ روز که به روزترین دستگاه است، شست و شوی انژکتور با دستگاه و …

•           تعویض روغن: تعویض روغن گیربکس های اتوماتیک، تعویض روغن موتور، تعویض روغن دیفرانسیل، تعویض تمامی فیلترها، گریس کاری، تنظیم باد، تعویض روغن گیربکس و …

 امکانات امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران جهت سرعت دادن به فعالیت خود و بالا بردن رفاه حال مشتریان برای حمل خودرو انواع ماشین ها، جرثقیل ماشین و یدک کش دارد و پرسنل این مجموعه همگی برای خدمات جابه جایی و ارائه خدمات فنی در محل کارآزموده و حرفه ای هستند. هدف استراتژیک امداد خودرو تهران بالا بردن کیفیت و بهبود امداد رسانی در سریع ترین زمان ممکن است. امداد خودرو تهران مفتخر است که خدمات امدادی خود را به صورت شبانه روزی در تهران ارائه می دهد تا خودروهای معیوبی که قادر به حرکت نیستند مشکل شان برطرف شده و بتوانند به مسیر خود ادامه دهند.

مراحل درخواست از امداد خودرو تهران

با توجه به تعداد زیاد خودروها در جاده ها و راه ها، افراد زیادی هستند که با مشکل خرابی آن ها روبه رو می شوند و از این رو نیاز به ارائه ی خدمات به این خودروها بیش از بیش احساس می شود. شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و امداد خودرو تهران مفتخر است که به دلیل خدمات با کیفیت و سریع خود توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب کند و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. مراحل درخواست از امداد خودرو تهران به شرح ذیل است:

•           برقراری تماس با امداد خودرو تهران

•           بیان مشکل و موقعیتی که در آن قرار دارید.

•           بررسی جهت یافتن علت اصلی مشکل خودرو

•           بررسی کردن دیاگ به منظور آن که سالم بودن آن مشخص شود.

•           تعویض نمودن قطعه ای که معیوب است.

•           بکسل کردن خودرو در صورت رفع نشدن مشکل و هدایت آن به تعمیرگاه مورد نظر

تصویر 5

مهم ترین خدمات امداد خودرو تهران

امداد سیار مهم ترین خدمتی است که امداد خودرو تهران به مشتریان خود ارائه می دهد. امداد سیار در زمینه خدمات پس از فروش ارائه می شود و شامل موارد زیر است:

•           رفع مشکل خودرو در محل

•           حمل و فرستادن خودرو در صورت نیاز به تعمیرگاه

•           در صورت آسیب دیدن سرنشینان آن ها را به محل مناسبی انتقال می دهند.

•           خدمات تعمیرگاهی در محل ارائه خواهد شد.

•           مشاوره فنی ارائه خواهد شد.

حمل خودرو با یدک کش و جرثقیل ماشین

امداد خودرو تهران با داشتن سیستم یدک کش مطمئن خودرو را با کمترین مشکل به مقصد می رساند و حمل آن را با اطمینان بیشتری از سایر شرکت ها انجام می دهد. حمل خودرو باید در نهایت دقت صورت بگیرد که سیستم یدک کش و شخصی که خودرو را حمل می کند نیز در جابه جایی ایمن نقش مهمی دارد. امداد خودرو تهران این کار را با علم روز و تجهیزاتی پیشرفته انجام می دهد. حمل با جرثقیل نیز از این امداد خودرو تهران سال های طولانی است که صورت می گیرد و با قیمت کاملاً مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

کارت طلایی امداد خودور تهران

کارت طلایی به منظور جبران خسارت برای خودروهای تولیدی ایران ارائه می شود و شامل انواع مختلف چون کارت طلایی یک ستاره، دو ستاره، سه ستاره، چهار ستاره، سال و الماس می باشد و خدماتی را ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

•           سرویس های امدادی

•           سرقت کلی و جزئی

•           جبران خسارت ناشی از حوادث

•           مشاوره فنی به صورت های مختلف تلفنی و حضوری

•           حمل خودرو در صورتی که خودرو در محل قابل تعمیر نباشد.

•           ارائه سرویس های ادواری و نگهداری بر اساس استاندارد

•           تعویض خودرو در حوادث و سرقت

•           تضمین قطعات و خدمات ارائه شده

•           جبران خسارت در صورت شکستن شیشه

•           جبران خسارت در صورت بروز حوادث طبیعی چون سیل، زلزله، تگرگ و …

اهمیت خدمات در محل امداد خودرو تهران

•           بالا بردن میزان رضایت مندی مشتریان

•           تکریم و احترام مشتریان گرامی

•           جلوگیری از هدر رفت زمان مشتری

•           تنوع بالای خدمات سیار

•           بالا بردن سطح درآمد

•           تسریع در امر خدمات پس از فروش

•           ارائه دادن خدماتی لوکس

•           انجام خدمات به صورت سرویس دوره ای

•           جلوگیری از هدر رفت هزینه های اضافی از جانب مشتریان عزیز

•           انجام تعمیراتی چون تعویض رادیاتور، دینام، باطری، قفل، سنسور روغن، انژکتور و …

انواع خدمات امداد خودرو تهران در محل

با رسیدن پرسنل امداد خودرو تهران به محل مورد نظر خدماتی چون تست، تعمیر و تعویض در صورت نیاز انجام خواهد شد که هزینه تعمیر و تعویض بر عهده مشتری عزیز خواهد بود، این خدمات به شرح ذیل است:

•           انجام تست ها مختلف با دستگاه عیب یاب

•           تعویض وایر شمع در صورت لزوم

•           تعویض تسمه هیدرولیک فرمان

•           تعویض فیوز 150 آمپر

•           تعویض سنسور دمای آب

•           تعویض پمپ بنزین

•           تعویض هرکوئل تکی

•           تعویض سنسور MAP/TMP

•           بستن بست توربو شارژ

•           تمیز کردن و تعویض شمع

•           باز کردن درب خودرو

•           تعمیر داکت سوییچ

•           سه راهی آب

•           تعویض سوکت مپ سنسور

•           تعویض شلنگ بوست توربو

•           تعویض سنسور بوست توربو