اگر در سطح شهر و در وسط راه خودروی شما از کار افتاد و خراب شد نیازی به نگران شدن نیست. با امداد خودرو تهران دیگر به مشکل نخواهید خورد. در این متن به خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو تهران می پردازیم و آن را بررسی خواهیم کرد.

امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران آماده ی خدمت رسانی به ساکنین شهر بوده و با در اختیار داشتن بهترین و مناسب ترین جرثقیل ماشین و همچنین کارشناسان و کادر مجرب بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد کرد. در صورتی که خودروی شما به هر دلیلی خراب شد می توانید با تماس گرفتن، امداد خودرو تهران را مطلع کرده و در کم ترین زمان ممکن ماشین یدک کش به همراه کارشناس خدمات فنی ماشین در محل مورد نظر حاضر می شود. در هنگام تماس تا جایی که می توانید مشکل خودرو را بیان می کنید تا تجهیزات لازم برای تعمیر و یا جابه جایی خودرو به همراه کارشناس فرستاده شود.

کارشناسان و تعمیرکار این مرکز با داشتن شناخت و دانش کافی از قطعات و ساختار ماشین،ایراد را پیدا کرده و بهترین راهکار برای بر طرف کردن آن را به شما ارائه می دهد.در صورت نیاز داشتن به یک قطعه با کیفیت ترین آن را در اختیار شما گذاشته و اگر نیاز به تجهیزات پیشرفته تری برای تعمیر خودروی شما بود آن را به مناسب ترین تعمیرگاه منتقل می نماید.

خدمت رسانی در کمترین زمان

در هنگام درخواست شما برای امداد خودرو و پس از مشخص شدن موقعیت مکانی شما، نزدیک ترین نیرو به شما برای خدمت رسانی اعزام می شود. این موضوع سبب کمک رسانی سریع به شما می گردد. با امداد خودرو تهران دیگر نیازی نیست ساعت ها منتظر کمک بمانید و زمانتان را از دست بدهید. همچنین کارشناسان ما در کم ترین زمان ممکن مشکل خودرو را پیدا کرده و آن را تعمیر می کنند. در صورتی که تعمیر خودرو ممکن نباشد با جرثقیل ماشین آن را به تعمیرگاهی مجهز منتقل خواهند کرد.

عکس3

 شما در هر جایی از شهر تهران باشید با تماس با شماره های امداد خودرو نزدیک ترین ماشین سیار امداد به محل و موقعیت مکانی شما فرستاده می شود.شناخت کامل خیابان های شهر تهران این امکان را فراهم می کند تا در سریع ترین زمان ممکن خودروی شما را پیدا کرده تا زمان شما به هدر نرود. تنها کافی ست که آدرس دقیق را به مرکز امداد خودرو بدهید تا کادر مجرب خود را به محل اعزام نماید. مهم نیست در چه ساعت از شبانه روز شما نیاز به امداد خودرو داشته باشید. امداد خودرو تهران با خدمت رسانی 24 ساعته در تمامی طول روز آماده ی کمک به شما عزیزان می باشد.

عکس4

خدمات امداد خودرو تهران

امداد خودرو تهران خدماتی مانند سوخت رسانی، تعمیر موتور خودرو، تنظیم کردن موتور، تعویض و تعمیر باتری، نصب کردن باتری، جلوبندی سازی ماشین، تعمیر دینام انواع خودرو و همچنین استارت ماشین را به شما عزیزان ارائه می دهد. کارشناسان ما با بررسی خودرو مشکل آن را مشخص کرده و در صورت نیاز داشتن به قطعه ای برای تعمیر خودرو آن را با بهترین قیمت در اختیار شما می گذارد.

در صورتی که برای تعمیر خودرو نیاز به تجهیزات و یا قطعات بیشتری باشد حمل خودرو تا یک تعمیرگاه مجهز توسط امداد خودرو تهران صورت می گیرد. همچنین خودروی شما توسط ماشین جرثقیل تا محل مورد نظر شما حمل می شود و هزینه آن نیز طبق تعرفه دریافت می گردد.در صورتی که سوخت خودروی شما در وسط راه نیز به اتمام برسد امداد خودرو مقدار سوخت مورد نیاز شما برای رسیدن به یک پمپ بنزین را در اختیار شما می گذارد و هزینه آن را نیز طبق تعرفه دریافت می نماید.

جرثقیل ماشین

تعمیر انواع خودرو

تفاوتی ندارد که ماشین شما از چه مدل و چه شرکتی باشد.تیم تعمیرکاران امداد خودرو تهران با شناخت کامل انواع خودرو و در اختیار داشتن تجهیزات و قطعات آن ها می تواند تمامی انواع خودرو ها را تعمیر و یا جا به جا کند. کارشناسان امداد خودرو با داشتن تبحر در شناخت و تعمیر هر نوع ماشین می توانند مشکل خودرو را پیدا کرده و آن را بر طرف نمایند. در صورت تامین قطعه ای برای تعمیر خودرو توسط امداد خودرو هزینه آن به عهده ی مشتری عزیز می باشد.

انواع خودرو های سواری یا باربری می توانند از خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو بهره مند گردند.

بررسی خودرو قبل از درخواست امداد

قبل از آن که برای کمک از امداد خودرو تهران درخواست نمایید لازم است تا چند مورد را بررسی کنید. اگر خودروی شما استارت نمی خورد و موتور خودرو نمی چرخد ممکن است ایراد از باتری و یا دستگاه استارت خودرو باشد. در این صورت باید در ابتدا مطمئن شوید که ایراد و مشکل از باتری نیست. برای این کار کابل های اتصال قطب های مثبت و منفی را بررسی کنید؛ اما اگر ماشین استارت می خورد و موتور خودرو نیز می چرخد کار پیچیده تر شده و برای کمک بهتر است از امداد خودرو تهران کمک بگیرید تا با بهترین تشخیص مشکل خودرو را بر طرف نماید.

بررسی خودرو قبل از درخواست کمک از امداد خودرو به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با ارائه ی توضیحاتی بهتر کارشناسان را راهنمایی نمایید.

ارائه ی فاکتور

از جمله نکات مهم دریافت فاکتور بعد از اتمام کار می باشد. امداد خودرو بعد از اتمام تعمیر خودرو به شما یک فاکتور که در آن نوع خدمات و قطعات به کار رفته برای تعمیر به همراه هزینه آن ها درج شده است، ارائه می دهد. در این صورت اگر مشتری فکر کند که خدماتی که دریافت کرده است و یا قطعات تعویضی به قیمت بیشتری به او داده شده است می تواند با ارائه ی فاکتور به مرکز پشتیبانی امداد خودرو تهران آن را بررسی نماید. مرکز پشتیبانی نیز با بررسی و کد پیگیری درج شده بر روی فاکتور شکایت شما را پیگیری می کند. این کار در کم ترین زمان ممکن برای رضایت شما صورت می گیرد.

امکان نظرسنجی و بیان نظرات

بیان نظرات و پیشنهادات باعث می شود تا علاوه بر رفع مشکلات احتمالی مرکز امداد خودرو تهران بتواند تا با در نظر گرفتن نظرات شما در بهبود خدمات ارائه شده تلاش نماید. شما می توانید در مورد تمامی خدمات ارائه شده توسط تیم امداد خودرو تهران نظرتان را بیان کرده تا آن ها مورد بررسی قرار گیرد. مواردی که شما می توانید درباره ی آن ها انتقاد یا پیشنهادتان را ارائه دهید شامل تعمیرات، قیمت، ماشین جرثقیل و…می شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *